FAQ

FAQ

Zakoupený automobil a doklady k němu Vám vydáme po jeho zaplacení na příslušný účet. Poté, co si obstaráte evidenční kontrolu a vůz si pojistíte, můžete se dostavit na místně příslušné registrační místo k převodu. Vůz je Vám převeden na základě žádosti, kterou vystavuje Ministerstvo vnitra ČR a odesílá na registrační místo prostřednictvím datové schránky. Pro převod musíte registračnímu místu předložit velký a malý technický průkaz, evidenční kontrolu a zelenou kartu.

Zakoupené zboží se vyzvedává na odběrném místě uvedeném v nabídce. Zboží kupujícímu lze zaslat obchodním balíkem České pošty (uvedeno v podmínkách konkrétní dražby).

Prodáváme jak věci již použité, tak i nové, ještě nepoužité, v originálním balení. U každé položky je přesně označen její stav.

Základní specifikace a stav je uveden přímo na této stránce u daného předmětu. Pro dodatečné informace kontaktujte odběrné místo uvedené v nabídce.

Leasing ani půjčku nezprostředkováváme. Kupující platí celou částku převodem na příslušný bankovní účet u ČNB.

Movitý majetek, který nabízíme k prodeji, nepochází z krádeží. Je to majetek zajištěný Policií ČR v rámci probíhajícího trestního řízení. Jako příklad můžeme uvést případ, kdy trestnou činností je stát krácen na dani a majetek je zajištěn pro účely náhrady škody. Jiným příkladem může být podvod, kdy je majetek zajištěn za účelem odčerpání výnosu z podvodu. Jedná se tedy většinou o výnosy z hospodářské trestné činnosti a movité věci byly zajištěny pro účel náhrady škody, nebo jako výnos z trestné činnosti apod. Více o zajištěném majetku naleznete zde.